KOMORNÍ JAZYKOVÉ KURZY v PRAZE

Nabízíme vám individuální i skupinové jazykové kurzy.

 

Všechny nabízené jazykové kurzy probíhají vždy v sídle naší společnosti v Praze 4 - Nuslích.


Řídíme se vašimi přáními a časovými možnostmi. Domluvíme se s vámi na tom, jak by dle vašich představ měla hodina probíhat. Může být kladen důraz na gramatiku, můžete více konverzovat nebo ve výuce najdeme vyváženost mezi gramatikou a konverzací.


Plánujte si kurzy dle svých představ!

ZPĚTNÁ VAZBA OD STUDENTŮ

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ ZDE

aktuální nabídka

naši lektoři:

ANGLIČTINA

Veronika Kudlička Brnová

Michaela Kočišová

Žofia Libiaková (v současné době na mateřské dovolené)

ČEŠTINA PRO CIZINCE

Lukáš Holčák

Radka Uřičařová

FRANCOUZŠTINA

Michel Buttigieg

ITALŠTINA

Veronika Cialdiová (mluvnice)

Alessio Cialdi (konverzační lekce)

LATINA & ŠPANĚLŠTINA

Radka Uřičařová

ÚHRADA KURzOVNÉHO:

  • V hotovosti v sídle společností hamko cz s. r. o. & hamko events s. r. o. (Táborská 117/21, Praha 4 - Nusle; zastávka tramvaje č. 18, Palouček)
  • Na fakturu (faktura je splatná nejpozději 3 pracovní dny před začátkem kurzu)

REGISTRACE:

  • Osobně v sídle společností hamko cz s. r. o. & hamko events s. r. o. (Táborská 117/21, Praha 4 - Nusle; zastávka tramvaje č. 18, Palouček)
  • E-mailem jazykovekurzy@hamko.cz - pošlete naskenovanou kopii vyplněného registračního formuláře (originál pošlete poštou nebo předejte osobně před začátkem kurzu)

Na registrační e-mail odpovíme do 24 hod. Konfirmační zpráva bude obsahovat veškeré potřebné detaily a fakturu.

KONTAKT

Rádi vám zpracujeme nabídku. Zajistíme nezávislé setkání s lektorem za účelem zařazení do správné pokročilosti. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném čísle či e-mailem.

jazykovekurzy@hamko.cz

+420 602 354 713


ZPĚTNÁ VAZBA OD STUDENTŮ

Monika Oliveriusová

Marketing a Sales Support pro země Středního Východu a Východní Evropy
Zimmer Biomet

Francouzštinu jsem se před 15 lety 4 roky učila na Francouzském institutu v Praze. Vloni, po desetileté pauze, jsem měla chuť tyto znalosti "oprášit", a proto jsem se přihlásila na tento skupinový kurz. Velmi mi vyhovuje malá skupinka (3 osoby) lidí a přátelská atmosféra panující v průběhu výuky, že člověk záhy ztratí ostych a začne mluvit, i když zpočátku s chybami. Určitě bych kurz doporučila všem, kteří mají alespoň minimální základy francouzštiny.

Barbora Rakovanová

referent pro soulad etických a právních norem

V období duben - srpen jsem absolvovala individuální kurz angličtiny intermediate. Přátelský přístup a ochota ke studentům mě přiměla pokračovat v kurzu i na další pololetí. Všem studentům, kteří se chtějí zdokonalit nebo začít s jazyky doporučuji hamko events :).

Zdeňka Zouharová

Customer service & marketing specialist
BARD Czech Republic, s.r.o.

Velice příjemné prostřední s přátelskou atmosférou a skvělým servisem. Anglický jazyk se osobně snažím naučit snad od střední školy. Člověk se postupem času dostane do určitého stereotypu, kdy sice hovoří a dorozumí se, ale stále používá stejnou slovní zásobu a obraty. Nyní mohu říci, že i za relativně krátkou dobu (4/2016) vidím veliký posun a pokrok což mě motivuje jít dál a hlavně - baví mě to!

Petr

IT analytik, programátor
VYDAS - software s. r. o.

O přihlášení na kurzy jsem přemýšlel rok a jsem rád, že jsem se rozhodl kladně. Velmi si vážím individuálního a osobního přístupu. Za ten rok jsem se myslím hodně posunul, rozmluvil a zbavil se strachu promluvit jako první. Je to hlavně díky tomu, že na kurzech je jen omezené množství studentů (max 3). V mém případě mám poslední "semestr" režim 1 na 1. Za mě maximální spokojenost a mohu jen doporučit.

komorní jazykové kurzy Praha Nusle - angličtina, francouzština, italština, španělštinajazykové kurzy angličtiny Praha Nusle - doporučeno studentyjazykové kurzy angličtiny Praha Nusle - lektorka Žofia Libiakovájazykové kurzy francouzštiny Praha Nusle - lektor Michel Buttigiegjazykové kurzy italštiny Praha Nusle - Alessio Cialdijazykové kurzy španělštiny & latiny Praha Nusle - lektorka Radka Uřidilovájazykové kurzy angličtiny Praha Nusle - lektorka Veronika Kudlička Brnovájazykové kurzy češtiny pro cizince Praha Nusle - lektor Lukáš Holčák
kyticka

Aktuálně