XX. Na doporučení"

CO NAPSALI ÚČASTNÍCI MINULÝCH SETKÁNÍ? ZDE

OFICIÁLNÍ LETÁK KE STAŽENÍ ZDE

DATUM SETKÁNÍ:

21. května 2018

ČAS:

od 17,30 - 19,30 hod

MÍSTO:

 • naše školící prostory hamko cz www.hamko.cz
 • Táborská 117/21, Praha 4 - Nusle
 • zastávka Palouček: tramvaj č. 18, bus č. 193 
 • 1 stanice tramvají od stanice metra C Pražského povstání
 • cca 10 min chůze od stanice metra C Vyšehrad

CO VÁM SETKÁNÍ PŘINESE:

Neformální setkání osob nejen na volné noze, přátelský "pokec". Soubor tipů, nápadů a prožitých zkušeností od renomovaných profesionálů ze všech oborů, začínajících podnikatelů, zástupců menších i rozrůstajících se firem a také zástupců společností, které už mají ledacos za sebou.

KDO VÁS TAM ČEKÁ:

Nejen zástupci IT firem, poradenských služeb, zemědělství, zdravotnictví, obchodu, sociální sféry,... a na základě osobních prezentací si navzájem dopřejeme informace, které jsou pro nás nezbytné.

CÍLOVÁ SKUPINA:

Toto neformální setkání (již 20. v řadě) je určeno všem, kteří s realizací svých projektů/snů začali, jsou na začátku i těm, kteří již mají za sebou cenné zkušenosti.

Toto setkání je velmi přínosné pro osoby, které mají svoji představu, ale nejsou ještě pevně rozhodnuty pustit se vlastní cestou. Dílčí prezentace otevřou otázky a ukáží možnosti. Nezávazné konzultace pak dopomohou k vytříbení představy.

POČET ÚČASTNÍKŮ:

 • minimální počet účastníků: 8 osob
 • maximální počet účastníků: 15 osob

POTVRZENÍ ÚČASTNÍCI:

1. Česká pohoda

2. Econac

3. Markéta Stanová

4. Relaxační pobyty

5. Agentura Kerea

6. Stylenap

7. reservé

8. reservé

9. 

10. 

11.

12. 

13. 

14. 

15. 

 

KDO SE ZÚČASTNIL PŘEDEŠLÝCH SETKÁNÍ: 

rok 2012: 31. ledna, 7. března9. května10. července10. září12. listopadu

rok 2013: 14. ledna11. března13. května, 8. července, 9. září, 11. listopadu

rok 2014: 13. ledna, 10. dubna, 12. května, 14. července, 8. září12. listopadu

rok 2015: 12. ledna, 9. března, 11. května, 13. července, 14. září, 11. prosince

rok 2016: 15. ledna, 11. března, 20. května, 22. července, 16. září, 11. listopadu

rok 2017: 13. ledna, 10. března, 12. května

CENA: 

Bez účastnického poplatku. Každý se občerství dle svých představ a přání. Registrace však nutná s ohledem na omezenou kapacitu kavárny.


Cena zahrnuje:

 • čas pro vlastní prezentaci: max 5 min (možnost promítání)
 • na závěr tématická prezentace (téma je oznámeno vždy předem)
 • zakončení setkání: prostor pro otázky k daným prezentacím a volná diskuze
 • drobné občerstvení
 • wi-fi připojení

Bude vám vystavena zálohová faktura a zaslána na kontaktní e-mailovou adresu, kterou uvedete v registračním e-mailu.

STORNO PODMÍNKY:

Více než 5 pracovních dní před datem setkání

 • registrovaný účastník může svoji registraci předat náhradníkovi nebo svoji registraci zrušit
 • pokud bude registrace předána náhradníkovi, prosíme o krátkou e-mailovou zprávu
 • pokud bude registrace zrušena a již bude uhrazena zálohová faktura, bude částka vrácena

1-5 pracovních dní před datem setkání

 • registrovaný účastník může svoji registraci předat náhradníkovi
 • jméno náhradníka prosíme sdělit níže uvedené kontaktní osobě
 • pokud za sebe registrovaný účastník nemůže vyslat náhradu, může se zúčastnit dalšího/bezprostředně následujícího pokračování tohoto neformálního setkání

REGISTRACE:

Pošlete nám e-mailem svoji registraci na adresu: hamko@hamko.cz

Zpráva musí obsahovat:

 • v předmětu zprávy: datum a název setkání
 • v textu: 1) jméno účastníka 2) aktivní e-mailová adresa 3) fakturační údaje

Nepovinnými údaji jsou:

 • telefonní kontakt
 • název firmy, pro kterou zájemce o registraci pracuje
 • funkce, kterou v dané společnosti zájemce o registraci zastává

Na registrační e-mail odpovíme do 24 hod. Konfirmační zpráva bude obsahovat veškeré potřebné detaily a zálohovou fakturu.

KONTAKTNÍ OSOBA ZA ORGANIZÁTORA SETKÁNÍ:

Veronika Cialdiová

veronika.cialdiova@hamko.cz

+420 602 354 713

 

CO NAPSALI ÚČASTNÍCI MINULÝCH SETKÁNÍ:

Očekávala jsem setkání s lidmi, kteří podnikají a tudíž mají obdobné radosti a starosti jako já. Vítala jsem příležitost si o tom promluvit a zároveň poznat oblasti, ve kterých podnikají a moci jim prezentovat svoje aktivity. / Mgr. Klára Lichá, majitelka společnosti Changerine s. r. o. (setkání v květnu 2012)


Akce Každý si může zrealizovat svůj sen byla nápadem, který se zrodil z nedostatku originálních eventů pro malé skupiny podnikatelů, především živnostníky... Na prvním i druhém setkání jsem se potkala s velmi zajímavými lidmi, kteří měli tu odvahu začít podnikat a mít zodpovědnost za svá rozhodnutí. Prezentace společnosti Lázně na netu byla velmi úspěšná a setkala se velkým zájmem a účastníci mě potěšily, jak jsou lázeňské pobyty ceněné a oblíbené trávení volného času. / Bc. Martina Mikšíková, Lázně na netu (setkání v červenci 2012) 


Na setkání jsem šel bez nějakých konkrétních očekávání, spíše s pocitem, že se rád uvidím s novými tvářemi, což je vždy velmi povzbuzující a vlastně taková relaxace. To se taky potvrdilo, všichni účastníci byli velmi příjemní a upřímní, což si velmi cením. Navíc všechny zkušenosti s podnikáním, které zazněly, byly opravdu ze života a tedy to pro mou praxi, kdy radíme hodně i začínajícím a menším podnikatelům, dalo možnost více pochopit jejich situaci, problémy,...

Kromě možnosti získání kontaktů tato setkání doporučuji právě z důvodu získat pocit pospolitosti a sdílení zkušeností, ale i problémů, které s podnikáním souvisejí. Je vždy dobré vědět, že podobné problémy mají i jiní a poslechnout si názory na jejich řešení a překonávání.

Opravdu jsem byl nadmíru spokojen a nadšen. Mgr. Jan MikulášSMH advokáti (setkání v lednu 2013)


Chci Vám poděkovat, moc se mi to líbilo a mám z toho příjemný pocit. Přišlo mi, že jsme s našimi sukýnkami zaujaly a minimálně pobavily. Na začátek to vůbec není špatné. Ostatní se mi v mnoha případech zdáli také zajímaví a možná, že to dokážeme do budoucna využít. Markéta Ulčová, balerinka.cz (setkání v září 2014)


Moc bych Vám chtěla poděkovat za velmi milé setkání, bylo to opravdu velmi inspirativní, myslím, že tak za půl roku bych se zúčastnila opět, snad už bude projekt puštěný a budu moci o něm promluvit více. Jsem ráda, že byl nakonec i manžel, protože viděl reakce. Tato setkání je opravdu skvělý nápad a opravdu budu všem známým firmám doporučovat, protože si uděláte různé kontakty a dozvíte se zajímavé věci! 

Tento týden budeme spouštět hlavní strany našeho projektu a napíšu tam o "Na doporučení" rovnou článek. /Radana KošinováPOSDEE Česká republika (setkání v září 2014)


Děkuji za milé setkání. Pro mě to bylo skutečně příjemné a obohacující :-). Ještě jednou děkuji za tu možnost - pro nás, začínající podnikatele je to, myslím, zajímavé už jenom tím, že člověk musí dát dohromady co vlastně chce při prezentaci říci, aby to mělo hlavu a patu a bylo to pochopitelné. Zase jsem si uvědomila na čem chci dál pracovat, kde mám rezervy, co potřebuji zlepšit atd. Velmi ráda se opět zúčastním. / Ivana Štěrborá, Prostor pro dialog (setkání v květnu 2015)


,,Na doporučení" jsem čekala zajímavé lidi, ale vše předčilo mé očekávání. Všechny dámy měly velmi zajímavou práci či koníček a ještě všem prospěšné. K Petře se již objednávám, Lucie se zase ozvala mně. Jakmile budu plánovat dovolenou je jisté, že oslovím nejdřív Lenku a za Luckou se chystám, co nevidět, tj. před cestou do Francie. Samozřejmě s Petrem a jeho úžasnými víny jsem stále v kontaktu. Určitě budeme všichni rádi, že i v tomto projektu budete pokračovat. S potěšením na shledanou Marcela Dvořáková, výživový poradce (setkání v červenci 2015)


Dá se říci, že již patřím mezi " starší generaci". Dnešní doba osobní izolace a komunikace mezi přáteli formou sociálních sítí mi není sice cizí, ale také mne nedokáže dát to, co osobní kontakt. Již v prvním momentě, kdy mně – nově přistěhované – paní Veronika představila tento projekt, jsem v nitru zajásala a přijala účast jako posluchač. Samozřejmě, že u toho nezůstalo.

Setkání bylo pohodové, plné normální neformální lidskosti, líbila se mi možnost nejen jednotlivé účastníky poznat a získat nové informace, ale i přátele, ke kterým již mám důvěru, protože jsem je měla možnost osobně poznat, na vše se vyptat a strávit společně hezký večer.

Můj osobní dík patří ale také paní Veronice, která tato setkání pořádá a zastává stejný názor jako já: "Není nad osobní kontakt". A mám radost, že po včerejším setkání i já mohu doporučit služby svých nových přátel svým přátelům o kterých vím, že je potřebují. Petra Focková, terapeut, grafolog, mentor (setkání v červenci 2015)


Zúčastnila jsem se dvou setkání Na doporučení a každé setkání bylo jiné, každé mělo jinou atmosféru. Oběma setkáním však byla společná mimořádně přátelská atmosféra. Lidé si tu opravdu naslouchají. Zdaleka nejde jen o to, že máte možnost nabídnout svoje služby dalším lidem, ale především je tu možnost probrat s druhými podnikání. Každý má prostor říct, s čím se v podnikání potýká, co ho třeba i trápí nebo co by rád zlepšil. Probírali jsme weby a jejich vzhled, ale došlo i na obtížné zákazníky. Největší inspirací jsou určitě osobní příběhy lidí, kteří v určitou chvíli prostě potřebovali nějakou pracovní nebo životní změnu. Lucie Gramelová, Jazykový koutek (setkání v červenci 2015)


Nejprve bych rád poděkoval organizátorce a průvodkyni večera p. Veronice. Vytvořila uvolněnou pohodovou atmosféru, kde dávala svou péči každému z nás, co jsme se prezentace zúčastnili. Dále mne velmi zaujala témata, kterými se kolegové na prezentaci zabývají. Popovídat si, sblížit se a vytvořit si osobní kontakty je neocenitelné. Petr Bejblík, Společenská vína (setkání v červenci 2015)


Díky za toto setkání, bylo to pro mě inspirativní a líbila se mi i ta osobní atmosféra. Asi tím, že nás bylo méně a mohli jsme tudíž zabrousit do útrob tématu :-). Lenka Nejedlová, Cestovatelský klub (setkání v červenci 2015)


Jsem ráda, že jsem se opět po roce dostala na setkání, které pro mě opět bylo velmi příjemné a podnětné. Napsala jsem o tom článek do Zajímavostí. Byť ještě nemáme projekt ještě oficiálně spuštěn, lidé si naše zajímavosti v testovacím prostředí čtou již nyní, kdy máme téměř pět stovek inzerentů. Již dnes zaznamenáváme denní návštěvnost na našich testovacích stránkách kolem 200 lidí. Setkání tohoto druhu budu ráda podporovat svojí účastí, protože nikdy neodcházím s prázdnýma rukama. Radana Košinová, POSDEE Česká republika (setkání v prosinci 2015) 


Děkuji!!! Byl to příjemný večer patrně vyjímečný v tom, že účastníci byli naladěni na stejnou "notu". Práce lidí, kteří přemýšlejí o tom, co potřebuje někdo jiný, je ta zásadní. Smysluplná. Martin Stanovský, výtvarník (setkání v prosinci 2015) 


Na setkání jsem poznala zajímavé lidi z různých oborů (namátkou kosmetika, užitá grafika, finanční poradenství) a opět si uvědomila, že i když každý děláme něco jiného, tak spoustu toho máme společného. Všechny nás zajímá, jak o sobě dát vědět a navazovat kontakty, jak dělat marketing lidsky a ne podle příruček, jestli naše weby tzv. fungují nebo ne apod. Za mě hodnocení rozhodně pozitivní. Setkání jsem se neúčastnila poprvé a jistě ani naposled. Lucie Gramelová, Jazykový koutek (setkání v prosinci 2015) 


Děkuji za příležitost být na pátečním setkání. Bylo to pro mne silně motivující, příjemné a inspirující setkání. Jednotliví účastníci mne oslovili na úrovni osobní (inspirace k osobnostnímu rozvoji), na úrovni profesní (témata zájmu), na úrovni zástupce Koncilia z.s. (prezentace zjevně zaujala, načerpala jsem inspiraci pro další práci) a konečně na úrovni lidské, tedy vzájemná pozornost, zájem a vstřícnost. Velmi dobrý projekt! Hana Stanovská, zakladatelka Koncilia z. s. 


 

Chci poděkovat Vám,Veroniko i kolegům. Příspěvky a informace jsou tak zásadní a podnětné, že mám někdy pocit beznaděje vše potřebné v tomto životě stihnout. Tak kvalitní naše setkání jsou. Ale myslím, že společně i s Na doporučením hodně zvládneme :). Petr Bejblík, Společenská vína (setkání v květnu 2016)

nahoru

kyticka

Aktuálně