Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

„Vizuální trendy komunikace“ – I. setkání s Olo Křížovou na téma SEBEPREZENTACE

8. 11. 2018, 9:00 - 11:30

499Czk

POZVÁNKA „VIZUÁLNÍ TRENDY KOMUNIKACE“
Jak často si dovolíte zastavit se alespoň na malou chvíli a vnímat vše, co vás obklopuje? Zpomalte a buďte pozorní nejen ke zdánlivým maličkostem. Každý detail má svůj velký význam, jelikož utváří IMAGE – podstatnou vizitku napříč davem. Dovolte nám, abychom vás srdečně pozvali na čtyři neotřelá setkání se světaznalými profesionálkami ve svých oborech. Každá z nich má připraven bezvadný program ušitý na míru jedinečných osob, za které považujeme všechny, jež své povolání ctí jako poslání.

Přijďte si užít páteční dopoledne, získat cenné informace, setkat se s osobami sobě rovnými, vnímat pozitivní rozdíly pohledu na vaši práci zvenčí a načerpat energii, jež se bude rozdávat s úsměvem v pohodlí přátelského prostředí. Zažijete pocit, kdy budete brát a nebudete
muset dávat.

SEBEPREZENTACE – OLO KŘÍŽOVÁ
Ještě než stačíte cokoliv říct, první informaci o sobě dáváte tím, jak vypadáte, jak se pohybujete, co z vás vyzařuje. Váš vizuální projev je nedílnou součástí vaší osobní i profesní prezentace. Jak můžete ovlivnit jednání, zaujmout posluchače či podpořit konkrétní situaci i díky správně zvolenému outfitu a celkovému stylingu? Povíme si základní pravidla vlastní sebeprezentace a jak ji zakomponovat do profesní komunikace.

OLO KŘÍŽOVÁ
je profesionální kreatér a vizionář působící v módní, designové a umělecké sféře. Svou vášeň pro módu objevila už na studiích textilní školy v Brně. Profesní dráhu začala v devadesátých letech jako modelka, procestovala svět, pochopila reálnou strukturu oboru a díky tomu zjistila, kde je v módě její místo a co ji opravdu naplňuje. Postupně se vypracovala na pozicikreativní ředitelky zásadních módních akcí v Čechách a na Slovensku. Je uznávaným odborníkem a čestným hostem mezinárodních porot a vítaným řečníkem seminářů zejména v oblasti módy.

 

Podrobnosti

Datum:
8. 11. 2018
Čas:
9:00 - 11:30
Cena:
499Czk
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,
View Akce Website

Pořadatel

hamko cz s. r. o.
Telefon:
+420 602 354 713
E-mail:
veronika.cialdiova@hamko.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Velká zasedací místnost
Táborská 117/21
Praha 4, Středočeský kraj 140 00 Česká republika
+ Google Mapa