Chcete se naučit základy čínštiny?

Kurzy čínštiny

  • Chcete se naučit čínsky v Praze?

Co nabízíme?

  • kurzy …
ČÍNŠTINA
Kurz je zaměřen na zájemce o čínský jazyk, ale i čínskou kulturu obecně. Krom úvodu do fonetiky, gramatiky a písma současné standardní čínštiny se bude věnovat i lingvistickému kontextu a vyvracení častých mýtů o jazyce, písmu a kultuře. Kurz poskytne i nezbytný kulturní základ, bez nějž není studium čínštiny téměř možné. Mimo tyto základy bude kurz směřovat k rozvoji konverzace a především k vedení dalšího samostudia, či intenzivnějších kurzů.
INDIVIDUÁLNÍ LEKCE ČÍNŠTINY A ČÍNSKÉ KULTURY

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Osobní přístup

Malé skupinky

Příjemné prostředí

Výuka v Praze

Možnost rodilých mluvčích

Výborná káva

LEKTOŘI JAZYKOVÝCH KURZŮ ČÍNŠTINY

Václav Valtr

Absolvent bakalářského programu Sinologie na FF UK (a student programu magisterského). Odborně se věnuje především nejstarší čínské filosofii a čínské středověké poesii. Pro veřejnost příležitostně přednáší o čínské kultuře a o mýtech s ní spojených.

Rád by zájemcům poskytl co nejpevnější základ pro studium čínštiny, navedl je správným směrem a pomohl tam, kde to pro začátečníky bývá nejobtížnější. Také by rád sdílel své nadšení ze staré čínské kultury i kritický pohled na kulturu novou.

Chci se přidat