obchodní němčina / začátečníci / falešní začátečníci / mírně pokročilí / středně pokročilí / pokročilí / individuální lekce

Kurzy NĚMČINY

  • Chcete se naučit německy v Praze?

Co nabízíme?

OBCHODNÍ NĚMČINA

Německy se domluvíš, ale ve firmě, kde pracuješ to tak úplně nestačí. Potřebuješ obohatit slovní zásobu o obchodní termíny, vylepšit svůj písemný projev a být schopen rychle reagovat v případě jednání a hovorů po telefonu. S rozšířením tvé jazykové úrovně ti velmi rádi pomůžeme. Těšit se můžeš na zkušené lektory, rodilé mluvčí a skvělou kávu.

SKUPINOVÉ KURZY NĚMČINY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Nikdy není pozdě na to začít. Jen to už raději neodkládej a přihlas se hned. V naší jazykovce tě čeká příjemné prostředí, komorní skupinky studentů a lektoři, kteří velmi dobře vědí, jak mohou být začátky těžké. Pak už to půjde, jako po másle, uvidíš. Důvodů pro studium nového jazyka může být celá řada – třeba porozumět partnerovi svého dospělého potomka nebo touha domluvit se na cestách. Každý tvůj motiv je skvělý a my ti pomůžeme dosáhnout cíle.

SKUPINOVÉ KURZY NĚMČINY PRO FALEŠNÉ ZAČÁTEČNÍKY (ÚROVEŇ A1/A2)

Na gymplu to s němčinou nebyla žádná sláva, ale maturu jsi dal. Pak následovalo pár cest do zahraničí a zaměstnání, kde jsi němčinu občas použil. Moc dobrý pocit jsi z toho ale neměl. Máš strach, že nezareaguješ dobře, tak pro jistotu nereaguješ vůbec. Když jsi doma v klidu a sám, při poslechu zpráv v němčině dokážeš porozumět hlavnímu záměru sdělení, mluvit zvládneš o tématech, která ti jsou blízká. Ale před lidmi to většinou nedáš. Cítíš se zablokovaný a uvězněný v začarovaném kruhu. Přidej se k nám! S problémem „falešného začátečníka“ se potýká víc lidí než bys čekal. Pomůžeme ti, brát studium s nadhledem a nebát se chyb – ty přeci k učení patří.

SKUPINOVÉ KURZY NĚMČINY PRO MÍRNĚ POKROČILÉ (ÚROVEŇ A2/B1)

Na cestách jsi schopný domluvit se a vyřešit vzniklé situace. Umíš hovořit o tématech, která tě zajímají, ve zprávách rozumíš obsahu sdělení, pokud jsou vyslovena pomalu a srozumitelně. Jsi tedy na dobré cestě posouvat se ve studiu jazyka dál a my ti s tím pomůžeme. Rozšíříme ti slovní zásobu, osvěžíme gramatické jevy a vylepšíme tvoje poslechové a hlavně konverzační dovednosti.

SKUPINOVÉ KURZY NĚMČINY PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ (ÚROVEŇ B1/B2)

Dokážeš porozumět hlavním myšlenkám složitějších textů, nedělá ti problém vést běžný rozhovor, umíš napsat i podrobnější text a dokážeš v jazyce vyjádřit své názory a stanoviska. Většina z nás ti teď asi trochu závidí, ale ty chceš svojí jazykovou úroveň posunout dál. Bravo! Vydej se na cestu k pokročilé znalosti němčiny.

SKUPINOVÉ KURZY NĚMČINY PRO POKROČILÉ (ÚROVEŇ B2/C1)

Rozumíš náročným a dlouhým textům do detailů. Umíš se pohotově vyjadřovat bez zjevného hledání výrazů. Němčinu používáš v běžném životě i v práci. Jazyková úroveň, která je asi pro každého běžného smrtelníka snem a cílem. A my ti pomůžeme jí dosáhnout.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE/KURZY NĚMČINY

Ať je tvoje úroveň němčiny jakákoli, stejně tak, jako tvé časové možnosti najdeme pro tebe přesně to, co ti bude vyhovovat. Zajímají nás tvé požadavky, obavy a sny a pomůžeme ti společně s našimi lektory, najít způsob studia šitý přesně na tělo.

Osobní přístup

Malé skupinky

Příjemné prostředí

Výuka v Praze

Možnost rodilých mluvčích

Výborná káva

LEKTOŘI JAZYKOVÝCH KURZŮ NĚMČINY

Petra Ležáková

Vystudovala mezinárodní politiku a diplomacii na Vysoké škole ekonomické v Praze. Již při studiích se specializovala na komerční jazyky – angličtinu, němčinu, které se rozhodla následně vystudovat i jako odborné předměty na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy.

Svým nadšením a stále dobrou náladou vede studenty všech úrovní k nezanedbatelným výsledkům, které doprovází radost a spokojenost ze studia.

Chci se přidat