příprava na maturitu / pro juniory / business english / začátečníci / falešní začátečníci / mírně pokročilí / středně pokročilí / příprava na fce zkoušky / pokročilí / individuální lekce

Kurzy angličtiny

Je (váš) čas:

 • Naučit se anglicky v Praze
 • Zdokonalit se v angličtině blízko domova či práce v Praze 4 Nuslích
 • Prohloubit si vaše znalosti angličtiny intenzivní a systematickou prací pod vedením zkušených lektorů
 • Získat možnost procvičit si gramatické jevy v komorních kurzech angličtiny
 • Obohatit svou slovní zásobu a naučit se jak si slovíčka lépe pamatovat
 • Dozvědět se (konečně!), jak se nejlépe učíte?
 • Vytvořit si pozitivní přístup k angličtině?

Co nabízíme?

 • kurzy Business English
 • kurz “Příprava na maturitu 2022”
 • komorní jazykové kurzy pro úplné začátečníky
 • komorní jazykové kurzy pro falešné začátečníky/věčné začátečníky
 • komorní jazykové kurzy pro mírně pokročilé
 • komorní jazykové kurzy pro středně pokročilé
 • komorní jazykové kurzy pro pokročilé
 • individuální výuka
ANGLIČTINA PRO JUNIORY

Máte dojem, že angličtina na základce vašeho syna nebo dcery není to pravé ořechové a že by to chtělo ještě něco k tomu „pro vylepšení“? Nebo to juniorovi v hodinách „angliny“ zkrátka příliš nejde a hodilo by se na tom zapracovat? Ať je to jak chce, rádi vašemu dítěti pomůžeme najít cestu, jak se učit co nejefektivněji, vylepšit si známky a tomu získat k angličtině pozitivní vztah na celý život.

PŘÍPRAVA NA MATURITU

Na střední škole je to trochu „divočina“ a jeden často neví, co se biflovat dřív – hlavně ve čtvrťáku. Pokud cítíš, že v angličtině plaveš, nenechávej to náhodě a zavolej nám. Spolu to zvládneme a maturu budeš mít na jaře v kapse. Zapracujeme na tvojí slovní zásobě, osvěžíme gramatické jevy a budeme si hodně povídat – anglicky. U nás se známky nerozdávají, ale zato máme rádi pohodovou atmosféru a legraci.

BUSINESS ENGLISH

V pohodě se domluvíš na dovolené, nemáš problém dívat se na film bez titulků, ale právě jsi nastoupil do nové práce a tam je potřeba ještě něco navíc. Čeká tě vyřizování e-mailů, objednávek, reklamací a taky telefonáty se zahraniční pobočkou. Potřebuješ si rozšířit slovní zásobu o obchodní termíny, vylepšit konverzaci a zapracovat na rychlosti svých reakcí v případě telefonátů nebo schůzek. Pomůžeme ti zmáknout „Business English“ systematickou prací pod vedením zkušených lektorů.

SKUPINOVÉ KURZY ANGLIČTINY PRO ZAČÁTEČNÍKY

Na to, začít se učit cizí jazyk a zamilovat si ho není nikdy pozdě. To platí, ať je ti 18 nebo 80. U nás najdeš pravidelné skupinové kurzy, kde se společně do základů angličtiny pustíme. Nemusíš se obávat, že nás ve třídě bude sedět třicet, skupinky jsou komorní max 4 studenti. Zakládáme si na dobré náladě, bez stresu a pocitu neúspěchu. Úspěchem přeci je už to, že začneš!

SKUPINOVÉ KURZY ANGLIČTINY PRO FALEŠNÉ ZAČÁTEČNÍKY (ÚROVEŇ A1/A2)

Taky se anglicky učíš už 10, nebo dokonce 20 let? V mobilu máš Duolingo, na nočním stolku učebnici ze střední (pamatuješ Prokop Familly, viď?), občas si zapneš zprávy na BBC. A taky se orosíš, když se tě na Václaváku zeptá párek postarších cizinců na cestu k Orloji? Když slyšíš angličtinu, jako bys zamrzl, tvůj mozek přestane fungovat a ty prostě nevíš. A nerozumíš ani slovu. A poté, co ze sebe vykoktáš „Sorry, I don´t speak English.“ a jdeš se sklopenou hlavou k metru, začínají tě napadat správné repliky, které jsi měl použít a nepoužil. A připadáš si jako blbec.

A víš co? Nejsi blbec a hlavně nejsi sám. Syndrom věčných začátečníků je obvyklý a dobrou zprávou je, že se s tím dá něco dělat. Budeme se učit slovíčka, osvěžíme gramatiku, ale hlavně vyženeme strach, který se za ty roky usadil v tvojí hlavě a taky pocit, že je to marné, že je to nad tvoje síly. Není. A i když ti to teď asi nepřipadá, bude to jízda a užijeme si na ní i spoustu zábavy. Nebudeš v tom totiž sám.

SKUPINOVÉ KURZY ANGLIČTINY PRO MÍRNĚ POKROČILÉ (ÚROVEŇ A2/B1)

Angličtinu už znáš, máš za sebou začátečnický kurz, nebo pár let ve škole. V pohodě rozumíš surovinám na jídelním lístku, při četbě pochopíš myšlenku textu, u poslechu umíš zachytit sem tam známé slovo nebo frázi. Byla by tedy škoda na svoje znalosti nenavázat, přidej se k nám v pokračovacích kurzech. Čeká nás společná konverzace, rozšiřování slovní zásoby i práce s gramatikou, která se ti bude hodit v zaměstnání i na dovolené.

SKUPINOVÉ KURZY ANGLIČTINY PRO STŘEDNĚ POKROČILÉ / PŘÍPRAVA NA MEZINÁRODNÍ ZKOUŠKY

Potřebuješ mezinárodní jazykovou zkoušku pro svoji práci? Nebo si chceš zlepšit jazykovou úroveň? Naši zkušení lektoři tě posunou vpřed a připraví na vše, co budeš nejen k dosažení certifikátu potřebovat.

ÚROVNĚ "FCE" (ÚROVEŇ B1/B2)

Zkouška B2 First (dříve známá jako FCE) testuje angličtinu na úrovni B2 a je nejrozšířenější ze všech zkoušek Cambridge English. Zkouška se ti bude hodit, pokud potřebuješ potvrdit úroveň angličtiny u přijímacího řízení na vysokou školu nebo v zaměstnání. Dokazuje, že jsi schopný anglicky mluvit a psát na takové úrovni, abys mohl žít i studovat v anglicky mluvících zemích. Otevírá ti dveře do akademického a profesního světa, zvyšuje tvoji konkurenceschopnost nejen na trhu práce i ve studiu. Je uznávaná v obchodní sféře a průmyslu, v administrativě nebo ve službách. A my tě na takovou cestu pomůžeme připravit.

SKUPINOVÉ KURZY PRO POKROČILÉ (ÚROVEŇ B2/C1)

Rozumíš delším přednáškám na známé téma, stejně tak i většině filmů a knih v originále. Dokážeš vést běžný rozhovor s rodilými mluvčími, aktivně se zúčastnit diskuze na známé téma, obhajovat své názory, i když ne zcela bez gramatických chyb. Umíš napsat podrobný text o tématech, které znáš.

Pojď tedy svoji úroveň angličtiny posunout o level výš a přidej se do dalších pokračovacích kurzů.

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE/KURZY ANGLIČTINY

Ať je tvoje úroveň angličtiny jakákoli, stejně tak, jako tvé časové možnosti najdeme pro tebe přesně to, co ti bude vyhovovat. Zajímají nás tvé požadavky, obavy a sny a pomůžeme ti společně s našimi lektory, najít způsob studia šitý přesně na tělo.

Osobní přístup

Malé skupinky

Příjemné prostředí

Výuka v Praze

Možnost rodilých mluvčích

Výborná káva

LEKTOŘI JAZYKOVÝCH KURZŮ ANGLIČTINY

Veronika Kudlička Brnová

Lektorské činnosti se věnuje od roku 2000. Vystudovala Filosofickou fakultu (obor anglický jazyk a literatura) Katolické univerzity v Ružomberku. Má široké zkušenosti s výukou dospělích i dětí. Od roku 2009 působí na vícero jazykových školách v Praze.

Ráda by svými kurzy pomohla lidem najít jejich cestu k angličtině potažmo prohloubit jejich znalosti a upevnit kladný vztah k anglickému jazyku.

Michaela Břežanská Kočišová

S výukou angličtiny začala v roce 2009, ještě během studia na Právnické fakultě UK v Bratislavě. I když se v posledních letech věnuje hlavně výuce dospělých, jako bývalá učitelka na základní škole má zkušenosti i s dětmi. V Praze, kde žije od dubna 2016, získala mezinárodní jazykový certifikat CELTA (Cambridge University).

Svými lekcemi by vás ráda zbavila obav z mluvení, naučila vás správně využívat gramatické jevy a motivovala k používání angličtiny v každodenním životě. Jejím cílem je, abyste si z každé lekce nejen něco odnesli, ale také si ji užili.

Colton Cutchens

Získal TEFL certifikát (lektorské zkoušky z mateřštiny jako jazyka k výuce cizinců) na začátku roku 2018, když se přestěhoval do Prahy, kde dodnes pracuje jako lektor angličtiny. Učí studenty různých věkových skupin z odlišných prostředí. Nezaměřuje se jen na konverzaci a gramatiku, ale i na Business English. Jeho hlavním cílem je poskytnout pohodlné zázemí cizího jazyka tak, aby se studentem mohl bez zábran pracovat na plynulosti a správném výběru slovní zásoby v hovoru a konverzaci. Nebrání se jakémukoliv konverzačnímu tématu s ohledem na široký záběr svých vlastních zájmů, což mu umožňuje připravit se na lekce svědomitě a se studentem projít témata do hloubky, pokud si to student přeje.

Colton v naší společnosti zaujal pevné postavení v kurzech pro děti prvního i druhého stupně základních škol, připravuje studenty na maturitu, doučuje promeškané a těší se i na výuku juniorů předškolního věku. V jeho seznamu nechybí ani dospělí, kteří se převážně potřebují rozmluvit, ať již maminky, které se připravují na návrat do práce, nebo lidé, kteří svoji angličtinu potřebují vypilovat, aby získali lepší postavení u dosavadního či nového zaměstnavatele.

Chci se přidat