začátečníci / ?

Kurzy RUŠTINY

  • Chcete se naučit rusky v Praze?

Co nabízíme?

INDIVIDUÁLNÍ KURZ

Rusky umíš říct jenom „v zimoj já neguljáju v parke“ a je ti jasné, že s tím daleko nedojdeš. Ruštinu potřebuješ v práci, a i když je to slovanský jazyk, naučit se ho ti připadá jako nadlidský výkon. O azbuce radši ani nepřemýšlíš.

Hoď obavy za hlavu. U nás se potkáš s rodilými mluvčími, kteří už roky žijí v Česku, vystudovali tu, pracují tady a češtinu malí v malíku. Pomohou ti se základy ruštiny a společně se zaměříte přesně na to, co budeš v práci nebo na cestách nejvíc potřebovat.

Osobní přístup

Malé skupinky

Příjemné prostředí

Výuka v Praze

Možnost rodilých mluvčích

Výborná káva

LEKTOŘI JAZYKOVÝCH KURZŮ RUŠTINY

Anastasia Zhuková

Naše kolegyně, lektorka ruštiny Anastasia se narodila v Petrozavodsku, který leží na břehu Oněžského jezera. Vystudovala gymnázium se zaměřením na humanitní vědy – ruskou a světovou literaturu a dějepis. Ještě na škole se zúčastnila vědecké konference pro mládež s výzkumnou prací o ruském folkloru.

A pak ji osud přivedl do České republiky. Žije tady už deset let, získala bakalářský titul v oboru kulturologie na FF UK. Momentálně pokračuje na Genderových studiích na FHS UK.

Anastasia má zkušenosti s doučováním ruštiny, tlumočením z ruštiny do češtiny a obráceně, editováním ruských textů, tvůrčím a akademickým psaním v ruštině. Používat denně svůj rodný jazyk a dělit se o něj s nadšenými studenty považuje za štěstí.

Chci se přidat