Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Seminář: Zdraví na talíři

12. 4. 2014, 9:00 - 15:00

Rádi byste změnili svůj životní styl, nemůžete se orientovat ve všech „zaručených“ návodech, dietách a doporučeních? Naučte se sestavit si správný jídelníček bez vážení a počítání kalorií…

Máte zdravotní problémy, které souvisí s nesprávnou životosprávou – bolesti hlavy a kloubů problémy s pletí, lámavost nehtů a vypadávání vlasů, vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol?

Právě vám je určen sobotní seminář vedený nutriční poradkyní

paní Evou Goldmannovou.   

Jmenuji se Eva Goldmannová, jsem členem Aliance výživových poradců, na mých stránkách PRO-AKTIV, najdou informace především ti, kteří chtějí zhubnout bez toho, že by se neustále trápili zaručenými dietami a nakonec se vždy vrátili ke své původní váze a to v lepším případě.

Moje zkušenosti nutričního poradce

Při své práci nutričního poradce vycházím nejen ze znalostí získaných studiem a dlouhodobým aktivním zájmem o zdravý životní styl, ale čerpám především z vlastních zkušeností a to jak v oblasti osobního života, tak v oblasti své původní profese personálního konzultanta.

Stravovací plán na míru a změna životního stylu

I já se mohu zařadit do dlouhého seznamu celoživotních dietářek a to až do okamžiku, kdy jsem zjistila, že žádnou zaručenou dietou, tzv. prostředkem na hubnutí a hladověním trvale nezhubnu a nebudu se cítit lépe. Cíle získat optimální váhu a udržet si ji jsem dosáhla teprve potom, co jsem se naučila kvalitně a pravidelně jíst a našla jsem sporty, které mi vyhovují a baví mě.

V původní profesi personálního konzultanta jsem získala zkušenosti v práci s lidmi, které mohu zúročit především v individuálním přístupu k potřebám každého z Vás, mám zkušenosti se stanovením a dosahováním osobních cílů a pracovala jsem jako kouč.

Podrobnosti

Datum:
12. 4. 2014
Čas:
9:00 - 15:00
Rubrika Akce:
View Akce Website

Pořadatel

hamko cz s. r. o.
Telefon:
+420 602 354 713
E-mail:
veronika.cialdiova@hamko.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Velká zasedací místnost
Táborská 117/21
Praha 4, Středočeský kraj 140 00 Česká republika
+ Google Mapa